Vyhledej
Novinky emailem
František Kočí - zahrádkářské potřeby, drogerie, barvy-laky > Krimi

Členové horské služby našli hledanou ženu s dítětem, pátrání je odvoláno

Redakce / 2.01.2023, Aktualizováno , KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Již od pátku 30. prosince hledali policisté, hasiči i členové horské služby v okolí Pece pod Sněžkou 40letou ženu s 3letým synem. Matka sem s dítětem odjela na pobyt od 25. do 30. prosince. Pátrací akci spustil v pátek telefonát partnera ženy, který se ji snažil bezúspěšně kontaktovat.

EDIT 2. ledna 2023

V pondělí krátce po poledni je našli po více než 3denním pátrání v lese v oblasti Růžové Hory členové horské služby. Bohužel bez známek života. Příčina úmrtí je v šetření. Tímto je pátrání po obou pohřešovaných pozastaveno.

Policie děkuje všem za spolupráci. 

Do terénu vyjížděli kromě policistů a členů horské služby i dobrovolné jednotky hasičů z Pece pod Sněžkou, Horního Maršova, Svobody nad Úpou a Mladých Buků. Hledali vždy od rána až do večerních hodin. Akce probíhala pod velením Policie ČR, podle jejích pokynů prohledávají vytyčené oblasti, často v hůře dostupném krkonošském terénu.

1. ledna 2023

Shodou okolností ve stejný den kontaktovala v podvečerních hodinách obvodní oddělení Pec pod Sněžkou majitelka jednoho z tamních penzionů, že se u ní 25.12. ubytovala žena s malým dítětem, která měla 30. 12. v dopoledních hodinách ukončit pobyt. Žena, kterou naposledy viděla v úterý 27.12. dopoledne, je však nekontaktní, pokoj je uzamčen a její vozidlo stojí před penzionem. 

Policisté celou noc zjišťovali okolnosti jejich zmizení, zda nejsou hospitalizovaní v nemocnici, nejsou v jiném ubytovacím zařízení, nebo někde v okolí, ale bohužel je zatím nenašli.

Další den, na Silvestra, již po pohřešované ženě a chlapci pátralo na 8 desítek policistů, hasičů a členů horské služby. Do akce byla nasazena i desítka psů, termovize a tým STOPA. Kvůli nevhodným letovým podmínkám nemohl být však nasazen vrtulník. Hlídky se pohybovaly v horském terénu na čtyřkolkách, šestikolkách i lyžích. Řidiči autobusů ani taxislužeb nepotvrdili přepravu dané dvojice. 

Celonočním pátráním pokračovali policisté i na Silvestra. Od 8. hodiny ranní se do pátrání v okolí Pece pod Sněžkou opět zapojili členové horské služby a hasiči. Dnes jsou dobré letové podmínky, a proto na pomoc s pátráním přiletí i vrtulník.

Policisté požádali občany, kteří by mohli podat jakoukoliv informaci k pohřešované ženě a jejímu synovi, aby okamžitě zavolali na linku 158, nebo se dostavili na jakoukoliv policejní služebnu. 

Telefonáty od občanů jsou okamžitě prověřovány. Bohužel zatím ani jeden z nich nevedl k dohledání pohřešovaných. Proto policisté stále žádají občany o všímavost a případné kontaktování linky 158.


Zdroj: policie.cz

Související články
Hledané osoby zemřely násilnou smrtí
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2349x
 
Kontakt

Zahrádkářské potřeby a drogerie TETA 
J. Hory 7
(u náměstí vedle hotelu Centrál)
Dvůr Králové nad Labem 54401

Drogerie TETA Palackého 
Palackého 80

Parfumerie a Barvy-Laky
nám. T. G. Masaryka 41

Otvírací doba: 
po-pá: 8 - 17:30 h
so:      8 - 12h
Telefon: 499 622 277, 603 483 611

Facebook: Dejte nám ZDE lajk

05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Kalendář akcí