Vyhledej
Novinky emailem
František Kočí - zahrádkářské potřeby, drogerie, barvy-laky > Akce

ODLOŽENO! Dny R. A. Dvorského 2023 - hlavní festivalový večer

24.03.2023 19:00 - 21:00
sál Hankova domu, Dvůr Králové

Bohužel z důvodu nemoci bylo v pátek 24. března ráno ohlášeno, že dochází k přesunu koncertu na jiný termín, který bude však zveřejněn.

Vstupné: 550 Kč
Pořadatel: MKZ Hankův dům

28. ročník festivalu Dny R. A. Dvorského


V rámci programu hlavního festivalového večera vystoupí od 19 hodin skvělý chrudimský big band, který později večer vystřídá věhlasný Originální pražský synkopický orchestr. Před začátkem programu a o přestávce zahrají ve foyer žáci z místní základní umělecké školy.

BIG BAND CHRUDIM

Big Band Chrudim vznikl v roce 1997 a od té doby baví své posluchače skladbami jazzovými, swingovými, ale i latinskoamerickou hudbou, popem a tanečními skladbami. Tato parta mladých, nadšených a šikovných muzikantů pořádá své vlastní koncerty, vystoupení s hvězdnými hosti, ale hraje i plesy. Zpívají Petra Sirůčková, Simona Andrejsová a Richard Köhler, orchestr řídí Martin Profous.

 ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYNKOPICKÝ ORCHESTR

OPSO je přední český profesionální orchestr zabývající se autentickou interpretací raného amerického jazzu, blues a taneční hudby 20. let. Díky použití dobových nástrojů, originálních technik hraní a sofistikovaných aranžmá, je tento orchestr považován za jeden ze stylově nejvěrnějších.

Ve foyer vystoupí žáci a soubory ze ZUŠ R. A. Dvorského Dvůr Králové nad Labem, konkrétně Plechband pod vedením Nikoly Šimkové a žáci Simony Hučíkové a Tomáše Valtery.


Více  
Datum zveřejnění: 10.03.2023

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky