Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Ditky Peté ve Frešírně pod gymnáziem ve Dvoře Králové

Redakce / 2.09.2016, Dvůr Králové nad Labem
V sobotu se od 16.30 hodin koná další vernisáž v Art kavárně a frešírně FreshIvy. Tentokrát tu své obrazy bude až do konce října představovat Ditka Peté - Dita Jarošová.

Související články
Tvorbu Lenky Stodůlkové ovlivňují nezávislé cesty a příběhy z jiných světů. Svá díla nyní vystavuje v galerii O. Gufreunda.
Základní pravidlo pro výživu dětí: kvalitní základní potraviny. Co na to školy? A co na to místní školy?
František Kalenský a skupina ART DIDACTA vystavuje v cukrárně Gloria
V Hotelu pod Zvičinou se chystá výstava kreseb knižního ilustrátora J. F. Palmeho
Vaše komentáře

Přečteno 411x
 
19.03.2025 - K pokládce prvních asfaltových vrstev na budoucím dálničním úseku D35 Hořice-Sadová dojde ve čtvrtek 20. března 2025.
10.02.2025 - Ve dnech 11. a 12. února 2025 bude na královédvorské poliklinice mimo provoz RTG zřízení z důvodu údržby. V tyto dny můžete využít RTG v nemocnici.
06.01.2025 - V lednu bude výluka traťové koleje v úseku Hořice v Podkrkonoší - Ostroměř ve dnech 13. - 17. 1. 2025

Volná pracovní místa

Pomocný kuchař/ka (Jídelna SPOŠ)

Posila do kuchyně (Diakonie ČCE)

Učitel/ka matematiky pro SŠ (gymnázium Dvůr Kr.) 


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí